درباره ما

معرفی

دغدغه حفظ محیط زیست و سلامت جامعه ما را بر آن داشت تا اقدام به تاسیس شرکت بازرگانی مزرعه مرغ طلایی نموده تا بکوشیم با تکیه بر دانش فنی مهندسان عرصه صنایع غذایی،و پرورش دام و طیور و با استفاده از روش های نوین ، و با استفاده از آب بهداشتی اقدام به پرورش و تولید انواع فروش مرغ طعم دار بصورت دسته بندی و قطعه بندی مرغ نموده و در ادامه جهت تکمیل این زنجیره نسبت به آماده سازی، قطعه بندی، فر آوری و بسته بندی انواع گوشت های سفید و قرمز (مرغ، بوقلمون، گوسفند و گوساله)، محصولات پروتئینی نیز توزیع و عرضه مستقیم آنها با مناسب‌ترین قیمت برای مصرف کنندگان نهایی همت گماریم.
مزرعه مرغ طلایی، فعالیت خود را در زمینه تولید ، تامین و بسته بندی گوشت قرمز و سفید آغاز نمود و با استفاده از تجارب موسسان ، مدیران و کارکنان خود و با عرضه محصولات با کیفیت و متمایز ، توانست در مدت زمان اندکی سهم عمده ای از بازار مصرف را تسخیر نماید.

چرا مزرعه مرغ طلایی

قیمت مناسب

قیمت مناسب

مزرعه مرغ طلایی با حذف واسطه های فروش و عرضه مستقیم مرغ طعم دار بصورت دسته بندی و قطعه بندی مرغ مناسب ترین قیمت ها را ارائه می دهد.

کیفیت تضمینی

کیفیت تضمینی

تمامی محصولات مزرعه مرغ طلایی از بهترین مواد اولیه موجود تهیه می شود و با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا تهیه و تولید می شود.

ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

تمامی سفارشات مشتریان عزیز سراسر کشور درب منزل به صورت منجمد طی ۳ الی ۴ روز کاری تحویل ایشان می گردد. فقط کافیست سفارش خود را انجام دهید.

ژ 1-1
۰

محصولات گرم

ژ 1-2
۰

محصولات منجمد

ژ 1-3
۰

محصولات طعم دار

ژ 1-4
۰

تعداد شعب